Перевезення особистих речей

Советы автомобилистам

Written by:

Переїзд в нову квартиру або в інше місто пов’язаний із низкою труднощів: фінансових та організаційних. Найчастіше забрати з собою меблі та побутову техніку дешевше, ніж робити покупки на новому місці. Крім того, деякі предмети можуть мати раритетне значення. І тут розлучитися з ними дуже складно. Питання швидкості транспортування не менш важливе. Важко вести звичний спосіб життя, коли під рукою немає кухонного начиння, ноутбука, а коробки з одягом ще в дорозі. Ось прості поради, як швидко, бюджетно та з розумом організувати перевезення особистих речей. На сайті Портал Сервіс ви завжди знайдете потрібних вам виконавців для вантажних перевезень по Львову та області, детальніше за посиланням https://portalservicego.com/lviv/vantazhni-perevezennia/

Розібрати меблі

Не лінуйтеся, розберіть меблі. Це допоможе суттєво заощадити на транспортуванні, адже у демонтованому вигляді предмети обстановки займають набагато менше місця. Також виключається їхнє псування: дверцята не відірвуться від шафи, а стільниця не подряпається під час вантажних робіт. Якщо меблі неможливо розібрати, доведеться замовити машину більшої місткості, попередньо прорахувавши обсяг вантажу, запланованого до переміщення.

Визначити обсяг речей

Для організації транспортування майна потрібно знати його кількість. Це дозволить підібрати оптимальне за тоннажністю авто, щоб не платити за вільне місце у кузові. Коли пальто та куртки висять на вішалці, а книги стоять на полицях порахувати їх складно, а припустити, скільки місця займе диван у вантажівці для неспеціаліста — непосильне завдання.

Скористайтеся простою формулою. Наприклад, щоб дізнатися об’єм ліжка, виміряйте його довжину, ширину та висоту, а потім перемножте отримані цифри один на одного. Виконайте такі ж маніпуляції з іншими предметами меблів. Отримані значення складіть. Дрібні речі та посуд слід розкласти по коробках і розрахувати за таким же методом.

До загального обсягу слід додати ще 20-25% отриманої цифри. Це запас «про всяк випадок», адже в процесі навантаження в кузові обов’язково залишаться порожні місця — з геометрією речей нічого не вдієш.

Подбати про упаковку

Домашній скарб не можна зарахувати до одного типу вантажу. На нове місце їдуть не лише меблі, а й побутова техніка, елементи декору, текстиль, документи, картини, кухонне обладнання тощо. Всі ці предмети виготовлені з різних матеріалів і мають різний ступінь міцності, тому необхідно підібрати індивідуальну упаковку, а також способи фіксації, щоб запобігти їх псуванню.

Скотч і пакети напевно у вас знайдуться, а ось пухирчасту плівку та коробки слід придбати у спеціалізованому магазині. Хоча картон — це папір, але він має відчутну вагу. Якщо ви не любите піднімати тяжкості, зробіть замовлення в інтернеті, і привезуть покупку вам додому.

Економні персони воліють просити коробки у найближчому магазині. Однак у цьому випадку слід пам’ятати, що тара може виявитися брудною, мати специфічний запах, яким обов’язково просочаться текстильні вироби.

Негабаритні ящики, наприклад, від телевізора або плити, взагалі виявляться марними, оскільки упаковувати в них щось незручно. Та й переносити такі коробки – завдання не з легких.

Тип кріплення має визначити транспортна компанія, яка здійснюватиме послугу.

Почати збирати речі заздалегідь

Підготувати житло за 1-2 дні до переїзду просто неможливо. Ви обов’язково щось забудете, безсистемно запакуєте майно, це ускладнить налагодження побуту на новому місці, або зламаєте дорогу у всіх сенсах річ. Остання неприємність загрожує незапланованими витратами, які можуть негативно позначитися на бюджеті. Почати збори потрібно заздалегідь. Дотримуйтесь простого плану, і неприємності обійдуть вас стороною.

  • • Складіть список необхідних для транспортування речей. Переїзд — чудова нагода зробити ревізію і викинути все зайве.
  • • Почніть із предметів, які вам не потрібні щодня. Це можуть бути книги, сезонний одяг та взуття. В останній момент упаковується кухня: сковороди, каструлі, столові прилади, продукти харчування тощо.
  • • Підпишіть коробки яскравим маркером “спальня”, “коридор”, “дитячі іграшки”. Ця проста дія дозволить оперативно знайти потрібне на новому місці та допоможе орієнтуватися у процесі упаковки. Обов’язково знайдеться предмет, який забули запакувати. З цієї причини коробки заклеюють скотчем в останній момент.
  • • На ящиках вкажіть, де знаходиться верх і низ, а також зробіть позначки для вантажників, якщо перевозите крихкі предмети.

Підібрати автомобіль

Перевезення особистих речей можливе будь-яким видом вантажного транспорту — від звичайної «Газелі» до фури. Визначальним чинником є загальна вага майна, що переміщається. В основному, задіяні автомобілі малої тоннажності. В особливих випадках, якщо квартира або будинок мають статус елітних і не обділені квадратними метрами, може знадобитися солідна вантажівка, місткістю до кількох тонн.

Укласти договір

Є приватні перевізники-одинаки та солідні організації, які надають послуги на високому рівні. Попри усталену думку, ціни у професіоналів аж ніяк не завищені, проте гарантій набагато більше. Компанія з постійним штатом співробітників укладає з клієнтом договір, який прописує цілу низку зобов’язань:

  • • Ціна. Вона залишиться незмінною, незважаючи на можливі форс-мажорні обставини.
  • • Точний час транспортування. Перевезення йдуть потоком, швидше за все, ваш автомобіль поїде на наступне замовлення, зволікання загрожує зірваним графіком роботи та збитками, а їх директори організацій не люблять.
  • • Обладнані вантажівки. У професійних перевізників є машини для транспортування особистих речей і авто, спеціально призначені для доставки фруктів, овочів, побутової хімії тощо.
  • • Кваліфікований персонал. Вантажники, збирачі меблів та менеджери, що координують реалізацію проекту, пройшли солідну життєву школу.
  • • Матеріальна відповідальність. Компанія відповідає за довірене їй майно: нічого не пропаде і доїде до місця призначення у первозданному вигляді. Будь-які втрати будуть компенсовані.

Перевезення особистих речей стане проблемою, якщо підійти до реалізації завдання з розумом. Грамотно розраховуйте свої сили, плануйте та співпрацюйте з професіоналами.

Comments are closed.