Сервіс ГБО: що варто знати автовласнику?

Советы автомобилистам

Written by:

Довготривала та коректна робота встановленого ГБО Motor-gas залежить від багатьох чинників, у тому числі від способу та правильності експлуатації ТЗ, якості вибраного пального, своєчасної діагностики та обслуговування системи. 

Наприклад, за умови проходження періодичного сервісу ГБО, автомобілі проїжджають на газі великі відстані (від 120 000 до 350 000 км). Щоб переконатися в ефективності та фінансовій вигоді монтажу та експлуатації ГБО, пропонуємо звернути увагу на те, що включає сервіс, подивитися ціни на основні роботи з урахуванням гарантій компанії.

eq5yzMWWmKUIsSz1ce6LFsirpK0eY4DA9O8YI_uyLiFf_NYhXUDthoyhz8x7llyLievKDk_AuemiKiv7ULlMypca_xHxcQH_Qrtixbxu473DD9RbjZb4B5CNQGkjZzGMniQSGKNegreA_y4T4xMUte8

Досвідчені майстри столичної компанії Motor-Gas розповіли, що умовно процес обслуговування газобалонного обладнання можна розділити на декілька етапів:

  1. нульове ТО;
  2. планова діагностика;
  3. ремонт обладнання (за потреби).

На перше ТО рекомендують приїхати на СТО після проходження авто 1000-1200 км на газу. Саме такий пробіг є оптимальним аби визначити коректність попереднього налаштування системи, виявити за допомогою комп’ютерної діагностики похибки у роботі та додатково налаштувати обладнання відповідно до умов експлуатації конкретного авто.

Такий сервіс займає до 30 хв часу та проводиться безкоштовно за умови, що система була встановлена в Motor-Gas. Відповідні рекомендації обов’язково зазначаються у сервісній книзі ГБО, що видається під час встановлення газу на авто.

Наступна діагностика системи потрібна щонайменше раз на кожні 10000 км. За такий “пробіг” деякі елементи можуть зношуватися (наприклад, резинові прокладки, або з’являтися помилки на панелі приладів). Щоб швидко виявити причини таких помилок або попередити їх, проводять комплексну діагностику системи, що включає такі заходи:

  • проводиться комп’ютерна діагностика всієї системи;
  • здійснюється перевірка герметичності;
  • виконується заміна фільтрів;
  • проводиться тестування кріплень, визначення їх надійності.
pBI_y-FM1cCNeh9Q_BI0DaFs3kOWL7x9ABVyhsdOUBVGWqoVx9ZV-Ohay9dgWADEnppJixdl5Opz-L8CBP37LHkRY3cK5j2cBhfpDnAZnkhvwMMA0B52nTPgehiu3TW-OPMdjcQGjcs_QQIYGHAKaWw

Плановий сервіс триває в середньому від пів до однієї години. Рекомендовано завчасно записатися на СТО у зручний час з урахуванням відповідного часу на виконання потрібних робіт.

Зауважте, що комплексна перевірка стану системи ГБО проводиться за допомогою дороговартісного обладнання, наприклад, за допомогою димогенератора, осцилографа Постоловського, відеоендоскопа тощо. Використані інструменти та стенди значно пришвидшують роботу, а отже — і ваш час очікування. 

На заключному етапі проведення експертної діагностики системи газобалонного обладнання майстри надають письмові результати, де зазначають перелік виконаних робіт, виявлені похибки системи, а також рекомендації по їх усуненню. 

Незначні поломки, які можна усунути одразу та за умови вільного часу спеціалістів, можливо проводити одразу на СТО. При значних поломках потрібно додатково записатися на станцію для ефективного усунення таких похибок у роботі. Своєчасне та дбайливе ставлення до ТО та його складових убезпечить від значних фінансових витрат, тому звертайтеся на професійні СТО в Україні відповідно до визначених графіків та рекомендацій.

Comments are closed.